תנאיי שימוש באתר

1. מבוא

ברוכים הבאים לאתר GLORIAROMANA.COM (״האתר״). אנו מספקים מוצרים ושירותים לכם (״הלקוח״), תחת התנאים, הכללים והתקנות המפורטים להלן בהסכם זה (“ההסכם״) אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את התנאים והתקנות המגבילות את השימוש באתר מעת לעת. כמו כן, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות, להזיז, למחוק או להוסיף חלק מהאתר מעת לעת. בכל פעם שברצונך להשתמש באתר, אנא בדוק/י את התנאים והתקנות על מנת לוודא שאת/ה מבין/נה אותם נכון לכל זמן נתון. GLORIAROMANA.COM שומר את הזכות לשנות את האתר ואת התקנות בכל זמן.

על מנת לקנות אצלנו, עליך להיות מעל גיל 16. כל כניסה, שוטטות או שימוש אחר באתר מהווה אישור הסכמה לתנאים והתקנות המפורטות במסמך זה. אם אינך מסכים/מה לתנאי ההסכם, אנא הפסק/י את השימוש באתר. אנא קרא/י את ההסכם בתשומת לב לפני המשך שימוש.

נא לקרוא בעיון גם את מדיניות הפרטיות, בנוגע למידע האישי המסופק על ידך.

רישום כתובת הדוא״ל שלך בכל שדה המיועד לו באתר GLORIAROMANA.COM מהווה אישור על האתר לשלוח לך הודעות לדוא״ל לשם פרסום או לשם הודעה על שינויים או הוספות לאתר או להזמנתך, מסירת פרטי המשלוח ו-/או בקשות תשלום, מסירת מידע לגבי כל מוצר או שירות, או לשם מטרה דומה, בהתאם להסכמתך. ביכולתך לבטל את ההרשמה שלך ע"י שימוש בקישור הנמצא בתחתית ההודעה האלקטרונית שנשלחה אליך או באזור הפרטי שלך באתר.

בכל שאלה בנוגע לתקנות ותנאיי השימוש באתר או בנוגע מדיניות הפרטיות נא ליצור עמנו קשר ב-info@gloriaromana.com או בטלפון המופיע באתר.

 

2. שימוש באתר

כאשר את/ה משתמש/ת באתר זה, את/ה מסכים/מה לעיבוד המידע והנתונים שלך ומצהיר/ה בזאת כי כל המידע שמסרת נכון ותואם למציאות. הנך מצהיר/ה בזאת כי את/ה בן/בת 16 לפחות, או מבקר/ת באתר בפיקוח של הורה או אפוטרופוס. בכפוף לתנאים והתקנות, GLORIAROMANA.COM נותנת לאישור רישיון מוגבל, אישי, הניתן לשלילה ולא בלעדי להיכנס לאתר ע"י הצגתו בדפדפן שלך, רק למטרת קנייה אישית של פריטים הנמכרים באתר ולא על מנת לעשות כל שימוש מסחרי על ידך או ע"י צד שלישי, למעט המורשה מראש ע"י GLORIAROMANA.COM . כל הפרה של הסכם זה יגרום לשלילה מיידית של הרישיון, ללא הודעה מראש.

למעט כמורשה בפסקה הקודמת, אינך מורשה להעתיק, לייצר, להציג, למכור, להשכיר, להעביר, ליצור, לנתב עבודה, לתרגם, לשנות, להנדס מחדש, לפרק, לפענח או לנצל בכל צורה אחרת את האתר או חלקים ממנו אלא אם כן קיבלת אישור בכתב לעשות כן מ- GLORIAROMANA.COMמראש. כל הפרה של הסכם זה יגרום לשלילה מיידית של הרישיון, ללא הודעה מראש.

את/ה לא מורשה להעלות, להפיץ או לפרסם בכל צורה אחרת דרך אתר זה כל תוכן, מידע או חומרים אחרים כגון:

    א. כל הפרה של זכויות יוצרים, פטנטים, סימנים מסחריים ושירותים, סודות מקצועיים, או כל רכוש רוחני השייך לכל אדם.

    ב. כל הוצאת דיבה, איומים, הטלת מום, קללות, אפליה על בסיס מגדר או אחר, חומר פורנוגרפי, או כל חומר היכול להיות חשוף לתביעה אזרחית או פלילית תחת חוק מקומי או בינלאומי.

    ג.  כל בג, וירוס, תולעת, דלת סתרים, סוס טרויאני או כל קוד זדוני אחר.

GLORIAROMANA.COM רשאית להקציע לך סיסמא וחשבון זיהוי על מנת לאפשר לך גישה ליישומים מסוימים של אתר זה. בכל פעם שתשמש/י בסיסמא או באמצעי הזיהוי, תהיה/תהי נתונה להסכם פיקוח, ולאתר אין כל חובה לחקור האם כל כניסה הייתה כניסה מורשת על ידך.

את/ה תהיה האחראי/ת הבלעדי/ת לכל כניסה ושימוש בסיסמא ובחשבון זיהוי שניתן לך בין אם כניסה כזו אושרה או לא אושרה על ידך. האחריות כוללת אבל לא מוגבלת ל:

כל תקשורת והתחייבויות (כולל אבל לא מוגבל להתחייבויות פיננסיות) שנגרמו בכל כניסה או שימוש. את/ה האחראי/ת הבלעדי/ת להגן על הפרטיות והסודיות של הסיסמא ואמצעי הזיהוי שניתנו לך. עלייך להודיע ל-GLORIAROMANA.COM באופן מיידי על כל שימוש לא מורשה, פריצה או כל איום לפריצת בטיחות האתר.

בהתאם לחוקי מכס, על הלקוחות לספק מידע נכון ומדויק. כל שמות משתמש, כתובות ושמות המשלמים חייבים להיות אמיתיים. מדינות מסוימות מבקשות שמורשה החתימה יגיש את ת.ז או הדרכון שלו על מנת להעביר חבילות או למטרות וידוא תשלום. זו האחריות הבלעדית של הלקוח לספק מידע אמין ומדויק. אין זו אחריותה של GLORIAROMANA.COM אם מידע שגוי יגרום לאי אספקה או עיכוב במכס ולא נציע כל פיצוי במקרה כזה.

 

3. שימוש במידע ונתונים

GLORIAROMANA.COM תפעל בהתאם לחוקי המדינה בו ניתן השירות, ואנו מזכירים למשתמשים לנהוג בדרך זו. כלקוחות המייבאים טובין, אתם אחראיים לציית לכל החוקים והתקנות הנהוגים במדינות שלכם. נא לקרוא את מדיניות הפרטיות של האתר למידע נוסף.

 

4. טעויות רישום מידע שגוי

במידה ואיתרת רישום מידע שגוי מכל סוג במהלך הכנסת פרטיך האישיים בעת או לאחר הרשמתך לאתר, ביכולתך לתקן זאת בדף "אזור אישי". בכל מקרה, תוכל/י לתקן את הטעות בנוגע לפרטיך האישיים לפני, במהלך או לאחר הקניה, אך לפני שליחת המשלוח על ידנו, ע"י התקשרות עמנו, ע"י ניצול הזכות לתיקון שמוזכרת במדיניות הפרטיות שלנו. אתר זה מציג תיבות אישור במגוון נושאים שלא מאפשרים את השלמת תהליך הקנייה, אם המידע שסופק אינו נכון. בנוסף, אתר זה מספק פרטים על כל המוצרים שהוספת לעגלת הקניות שלך במהל הקנייה, כך שתוכל/י לשנות פרטים אילו לפני השלמת ההזמנה.

אם זיהית טעות בהזמנה שלך אחרי השלמתה ואחרי התשלום, עלייך ליצור קשר באופן מיידי עם מחלקת שירות הלקוחות בטלפון המופיע מבאתר או לשלוח דוא"ל לכתובת המופיעה באתר, לצורך תיקון הטעות.

אמנם GLORIAROMANA.COM שואפת לספק מוצרים ונתוני מחיר מדויקים, אך עלולות להופיע טעויות בהצגת מחיר או טעויות כתיב באתר. במקרה בו נפלה טעות במחיר או במידע בנוגע לפריט שהוזמן, GLORIAROMANA.COM שומרת לעצמה את הזכות, ובהתאם לשיקול דעתה, לסרב לבטל כל הזמנה של אותו פריט. במקרה בו המחיר שהוצג שגוי, יכולה GLORIAROMANA.COM, בהתאם לשיקול דעתה, להתקשר עמך לקבלת הוראות לבטל את ההזמנה ולהודיע לך על הביטול.

 

5. מסחר באתר

 

5.1 מחירים ואופן תשלום

שימוש באתר מהווה הסכם לביצוע לקנייה עבורך של מוצרים שהוזמנו על-ידיך, אצל הספקים עמם קיימים הסכמי אספקת מוצרים, והסכם על שילוח בשיטה הנבחרת על-ידך.

המחירים באתר לא כוללים עלויות שילוח, מע״מ, מס קנייה ועלויות מכס. העלות הכוללת של ההזמנה אותה תתבקשו לשלם, היא מחיר הטובין בתוספת עלויות השילוח. על הקונה לבדוק עוד לפני השלמת ההזמנה את עלות המכס הצפוייה להיגבות ממנו לצורך שחרור המשלוח מהמכס.

אם מסיבה כלשהי אין אפשרות לבצע שליחת הטובין שנרכשו באתר, סכום הטובין שלא נשלחו יוחזר לאמצעי התשלום המקורי.

לאחר שבחרת את כל המוצרים שברצונך לרכוש, הם יוספו לעגלת הקניות שלך. השלב הבא הוא לעבד את הזמנתך ולבצע את התשלום. למטרה זו, עליך לעקוב אחר השלבים של התהליך התשלום, לציין או לאשר את המידע הנדרש בכל שלב. בנוסף, במשך תהליך הקנייה, לפני התשלום, תוכל/י לשנות את פרטי הזמנתך. תוכל/י למצוא תיאור מפורט של תהליך הקנייה במדריך קנייה בטוחה. זאת ועוד, אם הנך משתמש/ת רשום/מה, היסטוריית ההזמנות שלך נמצא בדף "אזור אישי" שנפתח עם לחיצה על שמך המופיע בפינה השמאלית העליונה של האתר. תוכל/י להשתמש בכרטיסים הבאים כאמצעי תשלום: VISA, MASTERCARD, MAESTRO,  AMERICAN EXPRESS ו-PayPal.

כלל התשלומים מתקבלים במערכת תשלומים באתר PayPal ואין ל- GLORIAROMANA.COMגישה למידע אודות כרטיס אשראי ממנו שילמת. כמו כן, אין ל-GLORIAROMANA.COM כל אחריות על בטיחות התשלומים.

ברגע שנקבל את הזמנתך, מערכת תשלומים PayPal (״מערכת תשלומים״) תבקש אישור מראש על הכרטיס שלך על מנת לוודא שבחשבונך יתרה מספקת לכיסוי העסקה. החיוב יופיע בחשבונך בתאריך תשלום ההזמנה.

אם מערכת התשלומים לא מאשרת את התשלום, לא נוכל להיות אחראיים לכל עיכוב או כישלון לספק את החבילה ולא נוכל להשלים כל חוזה עמך.

5.2 צבעים וקישוטים

עשינו כל מאמץ להציג באופן המדויק ככל האפשר, את הצבעים של המוצרים המופיעים באתר. עם זאת, הצבעים שאת/ה רואה תלויים בהגדרות ויכולות של המסך ממנו הינך מתבונן/ת באתר, ואיננו יכולים להבטיח שהמסך שלך מציג את הצבעים המדויקים. כמו כן, יכול להיות שינוי במראה המדויק של הקישוטים.

5.3 אחיזה

כל החבילות נשלחות באריזה סטנדרטית המוגדרת על ידי ספקי שירות המשלוח, אשר מתאימה למשקל וגודל המשלוח.

5.4 שילוח ומסירה

לאחר השלמת תשלום עבור הזמנתך, אנו שולחים בקשת משלוח טובין שנכרשו באתר, תחת הוראות שניתנו על-ידיך כגון: שיטת משלוח, כתובת למשלוח, טלפון והערות נוספות. להזמנות של יותר ממוצר אחד, יתכן ונפצל את ההזמנה לכמה חבילות, כתלות במלאי וכנתון לשיקול דעתנו. מטרתנו היא לשלוח הזמנות תוך 7 ימי עבודה מקבלת ההזמנה. אולם, לעיתים בתקופות עמוסות, משלוחים יכולים לקחת זמן רב יותר. לתשומת ליבך, שבת ויום ראשון אינם מוגדרים כימי עבודה במחסן. משך המשלוח תלוי בשיטה שנבחרה על-ידך בעת השלמת ההזמנה. במידה ולא קיבלת משלוח תוך זמן שמצויין במידע אודות שיטת המשלוח הנבחרת, יש ליצור קשר עמנו בדוא״ל info@gloriaromana.com.

5.5 רכוש והסיכון באיבודו

מסירה לחברת שילוח תחשב כמסירה לקונה, ולכן הסיכון לאיבוד או לנזק יעבור ללקוח. כל תביעה של הקונה בנוגע לנזק במהלך השילוח או המסירה צריכה להיעשות אל מול חברת השילוח. כל תביעה של הקונה נגד חברתנו בנוגע למחסור או נזק שנעשה לפני השליחה תעשה תוך חמישה (5) ימים אחרי קבלת הטובין ומלווה בחשבונית המקורית חתומה ע"י חברת השילוח ומציינת שחברת השילוח קיבלה את הטובין מהספק במצב הנ"ל. על אף הסיכון להפסד לקונה, בעלות וזכות החזקה על הטובין הנמכרים להלן יישארו אצלנו עד שנעשו כל התשלומים המפורטים להלן, לרבות תשלומים מרתיעים המופיעים ברשימות או בכל דרך אחרת, לצורך העניין, תשלומי שילוח, שנעשו במזומן והקונה מסכים בזאת לנקוט בכל צעד נדרש לשמור ולנצל כל זכות שלה הוא זכאי ולהעביר אותה אל חברתנו.

5.6 החזרת מוצרים

בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ניתן להחזיר מוצרים תוך 14 יום מרגע קבלת המשלוח על-ידי הקונה בתנאי שלא נעשה שימוש במוצרים, העלות של המוצר גבוהה מ-50 (חמישים) שקלים חדשים. לצורך החזרה נא ליצור קשר עם מחלקת שירות לקוחות שלנו בטלפון או בדוא״ל למידע אודות כתובת ההחזרה. לקוחות המחזירים מוצרים אחראים על תשלומי מטען.

באשר למוצרים פגומים, אם הנזק מאושר כאשר המוצר מוחזר, אנו נספק החזר מלא כולל תשלומי המטען שנגבו על ההחזרה. ההחזר יועבר לאמצעי התשלום המקורי ממנו בוצע תשלום עבור המוצר.

5.7 ביקורות ותגובות

למעט האמור בהסכם זה או באתר, כל דבר שאת/ה מעלה או משתף/פת באתר או מספק/ת ל- GLORIAROMANA.COM כולל אבל לא רק, תמונות, סרטוני וידאו, רעיונות, ידע, טכניקות, שאלות, ביקורות, הערות והצעות ("הגשות" באופן כללי) , יקבלו יחס של אובייקט רוחני ללא בעלים, ללא זכויות יוצרים ולא סודי. ע"י העלת הערות או תגובות לאתר, את/ה מסכים/מה לתת רישיון בלתי חוזר לחומר שהועלה, כולל זכויות קניין רוחני קשורות (למעט זכויות רגילות כגון זכויות סופרים) ל-GLORIAROMANA.COM ללא תשלום ול- GLORIAROMANA.COMיהיו זכויות ללא תשלום תמלוגים, חובקות עולם, בלתי ניתנות לשלילה ועם אפשרות להעברה, להשתמש, להעתיק, להפיץ, להציג, לפרסם, להופיע, למכור, להשכיר, להעביר, להתאים, לייצר עבודה מהגשות שכאלו בכל אמצעי ובכל צורה, ולתרגם, לשנות, להנדס מחדש ולפרק הגשות שכאלו. כל ההגשות יהפכו באופן אוטומטי לרכוש בלעדי של GLORIAROMANA.COM ולא יוחזרו לך ובזאת הנך מסכים/מה שלא להעלות כל טענה בכל הנוגע לכל שימוש שנעשה בהגשה שהעלית ע"י GLORIAROMANA.COM בעתיד.

הינך האחריא/ת שכל הגשה שהעלית לאתר, בשלמותה או חלקים ממנה, הינם נקיים מכל זכויות קניין רוחני, הפרה סכסוך או תביעות של צד שלישי. GLORIAROMANA.COM לא לוקחת כל אחריות על כל שימוש לרעה של זכויות יוצרים או כל זכויות אחרות של צד שלישי שהופרו על ידך. אתה מתחייב להגן ולשפות את נותן החסות כנגד כל הפסדים שנגרמו עקב השימוש ברשומות לכל מטרה.

בנוסף לכל הזכויות הישימות לכל הגשה, כאשר את/ה מעלה תגובה או ביקורת לאתר, את/ה מעניק/ה ל-GLORIAROMANA.COM את הזכות להשתמש בשם אתו את/ה מעלה את ביקורת, תגובה, או כל תוכן אחר, אם בכלל, בהקשר של אותה ביקורת, תגובה או כל תוכן אחר. הנך מצהיר/ה ומתחייב/ת כי אתה הבעלים או בשליטה אחרת של כל הזכויות על הביקורות, ההערות והתכנים האחרים שאתה מפרסם באתר זה וכי השימוש בתגובות, בהערות או בתכנים אחרים של GLORIAROMANA.COM לא יפרו או הפרו זכויות של צד שלישי כלשהו. לא תשתמש בכתובת דואר אלקטרוני שקרית, תתיימר להיות מישהו אחר מאשר עצמך, או תטעה אחרת את GLORIAROMANA.COM או את צדדים שלישיים בנוגע למקור של כל הגשות או תוכן. חברת GLORIAROMANA.COM רשאית, אך לא תהיה מחויבת להסיר או לערוך כל הגשות (כולל הערות או ביקורות) מכל סיבה שההיא.

 

6. רכוש רוחני ובעלות

את/ה מכיר/ה בזה ומסכים שכל זכויות היוצרים, הסימנים המסחריים הרשומים וזכויות קניין רוחני אחרים על כל החומרים או התכנים המסופקים כחלק מהאתר שייכים לנו בכל עת או למי שמעניק לנו את הרישיון לשימוש בהם. את/ה רשאי/ת להשתמש בחומר האמור רק במידה שאנו או מורשי השימוש מאשרים זאת במפורש. זה לא מונע ממך להשתמש באתר זה במידה הדרושה כדי להעתיק את המידע על ההזמנה או פרטים ליצירת קשר. GLORIA ROMANAהוא סימן מסחרי רשום, סימן שירות, ו/או שם מסחרי של ROMANA MODA LTD.. אין להשתמש בסימנים אלה ללא אישור מראש בכתב מאיתנו, אלא לפי הצורך כדי לזהות במדויק את המוצרים או השירותים שלGLORIA ROMANA.

 

7. קישורים של צד שלישי ומשאבים

אומנם האתר שלנו מכיל קישורים לאתרים ומשאבים אחרים המסופקים על ידי צד שלישי (כולל היכן שתוספות שיתוף המדיה החברתית שלנו כוללות קישורים לאתרי צד שלישי), קישורים אלה נמצאים באתר על מנת לספק לך מידע בלבד. אין לנו שליטה על התוכן של האתרים או המשאבים האלה ואין אנו מקבלים עליהם אחריות, או על כל אובדן או נזק העלולים לנבוע משימושך בהם.

 

8. אירועים שלא בשליטתנו

לא נהיה אחראים לכל אי עמידה או עיכוב במילוי הוראות של כל ההתחייבויות שאנו מניחים על פי חוזה, אשר נגרמים על ידי אירועים שאינם בשליטתנו הסבירה ("כוח עליון"). כוח עליון יכלול כל מעשה, אירוע, אי קיום, השמטה או תאונה שאינם בשליטתנו הסבירה, לרבות, בין היתר, את הדברים הבאים:

 • שביתה, סגירה או כל סוג אחר של מחאה.
 • התקוממות אזרחית, מרד, פלישה, פיגוע טרור או איום טרור, מלחמה (מוצהרת או לא) או איום או הכנה למלחמה.
 • שריפה, פיצוץ, סערה, שיטפון, רעידת אדמה, קריסה, מגיפה או כל אסון טבע אחר.
 • אי זמינות של רכבות, אוניות, מטוסים, תחבורה ממונעת או אמצעי תחבורה אחרים, ציבוריים או פרטיים.
 • אי יכולת להשתמש במערכות טלקומוניקציה ציבוריות או פרטיות.
 • גזירות, חקיקה, תקנות או הגבלות של כל ממשלה או רשות ציבורית.
 • שביתה, תקלה או תאונה בהובלה, בתחבורה בדואר או בכל סוג אחר של תחבורה.

יובהר בזאת כי התחייבויותינו הנובעות מחוזים מושעות במהלך התקופה שבה כוח עליון נשאר בתוקף, ותינתן לנו הארכה של התקופה בה ניתן יהיה לקיים את ההתחייבויות הללו תוך פרק זמן השווה למועד שבו המצב של כוח עליון נמשך. אנו נספק את כל המשאבים הסבירים לסיום מצב של כוח עליון או למצוא פתרון שיאפשר לנו למלא את התחייבויותינו מכוח החוזה למרות מצב כוח עליון.

 

9. אחריות והפרת אחריות, זכויות צרכן חוקיות

אלא אם צוין אחרת במפורש בתנאים אלה, אחריותנו לגבי כל מוצר שנרכש באתר האינטרנט שלנו תהיה מוגבלת אך ורק למחיר הרכישה של אותו מוצר. על אף האמור לעיל, אחריותנו לא תותר ולא תוגבל במקרים הבאים:

 • במקרה של מוות או פגיעה גופנית הנגרם עקב רשלנות מצדנו.
 • במקרה של הונאה או מצד העובדים שלנו.
 • בכל מקרה בו זה בניגוד לחוק אסור להחריג, להגביל, לנסות להוציא מן הכלל או להגביל את אחריותנו.

על אף האמור לעיל, וככל שהדבר מותר על פי חוק, ואם לא צוין אחרת, לא נקבל על עצמנו כל אחריות בגין ההפסדים הבאים, ללא קשר למקורם:

 • הפסד הכנסה או מכירות.
 • הפסד תפעולי
 • הפסד רווחים או חוזים
 • הפסד של חסכונות עתידיים
 • איבוד מידע
 • איבוד זמן ניהולי

בשל אופיו הפתוח של אתר זה ואפשרות של שגיאות באחסון והעברת מידע דיגיטלי, איננו אחראים לרמת הדיוק והאבטחה של המידע המועבר או שהושג באמצעות אתר זה, אלא אם צוין אחרת במפורש באתר זה. כל תיאור המוצר, המידע והחומרים המוצגים באתר זה מסופקים "כמות שהוא", ללא אחריות מפורשת או משתמעת או תנאים משתנים, למעט אלה שהושגו כדין. במובן זה, אם את/ה מתקשר/ת כצרכן/נית או משתמש/ת, אנו מחויבים לספק טובין בהתאם לחוזה, להיות אחראים על חוסר תאימות אשר קיים בעת המסירה. מובן כי הטובין תואמים את החוזה אם:

 • מצייתים לתיאור שניתן על ידינו ובעלי התכונות שהצגנו באתר זה;
 • מתאימים למטרות שבשבילן משמשים טובין מסוג זה בדרך כלל;
 • מציגים את האיכות והביצועים הנורמליים בסחורות מאותו סוג ואשר ניתן לצפות באופן סביר. במידה המותרת על פי חוק, אנו שוללים את כל האחריות והתנאים (בין מפורשים או משתמעים), למעט אלה שלא ניתן להחריג כלגיטימיים.

10. חקיקה וסמכות שיפוטית

השימוש באתר האינטרנט שלנו וחוזי רכישת המוצרים באמצעות האתר האמור, יהיו כפופים לחוקי מדינת ישראל. אם אתה נכנס לחוזה כצרכן, אין בסעיף זה כדי להשפיע על הזכויות החוקיות שלך, כפי שהוכרו במסמך זה. 

Form title
Go to cart